top of page

Vaše zdraví

je v dobrých rukou

Staré úsloví praví, „Není na světě bylina, aby na něco nebyla.“  Toto úsloví je pro nás svátostí, a proto Vám přinášíme kombinaci procedur, jejichž základem je příroda sama.

Bylinné koupele
 
 
 
 
 

Na přípravu koupelí používáme pramenitou vodu z hory Godula. Koupel se připravuje ze sušených bylin z okolních kopců. Výluh se do vany přidává spolu s pytlíkem bylin a dále tak probíhá uvolňování účinných látek. Koupel působí nejen obsaženým výluhem bylin, ale také aromaterapeuticky. Teplota vody se pohybuje mezi 35-40°C, na jejíž ohřev používáme bukové dřevo. Doporučená doba koupele je 25 minut. Po ukončení koupele pak dalších 15 minut strávíte na lehátku, zabaleni do prostěradla a teplé deky. Toto pokračování procedury vede k dalšímu uvolnění, vyloučení škodlivých látek z těla a umocňuje příjemné pocity. Koupele mají dlouhodobý efekt, pokud následují denně či obden v celkovém počtu alespoň 10 procedur. Prohřáté tělo v teplé vodě a při následném odpočinku se uvolní a masáž je pak účinnější.

Masáže

Masáže jsou vhodným pokračováním vlastní koupele. Tělo je na masáže díky koupeli vhodně připraveno a zvyšuje se tímto způsobem pozitivní účinek návštěvy Bylinných lázniček na psychické i fyzické zdraví klienta.

Typy poskytovaných masáží naleznete zde 

Čaje

 K relaxaci během koupele přispěje i možnost objednat si některý z bylinných čajů. Pokud Vám bylinný čaj zachutná můžete si jej zakoupit domů.  

bottom of page